O MNĚ


"Pomáhám lidem najít vysněný domov nebo nemovitost."

Jmenuji se Michal Gažo. Narodil jsem se na Mělnicku a vždy mě fascinoval svět realit, je to oblast, která mě hodně baví, protože je velmi rozmanitá a nabízí mnoho příležitostí pro profesní růst - každý den se naučím něco nového. Baví mě pracovat s lidmi a pomáhat jim najít jejich vysněný domov nebo nemovitost :-) Jsem komunikativní a vždy se snažím najít řešení, které je v nejlepším zájmu mých klientů - tj. dosáhnout nejlepšího výsledku pro obě strany, ať už mezi prodávajícím a kupujícím nebo mezi pronajímatelem a nájemcem. Mám také pečlivé oko pro detaily, což mi pomáhá při analýze trhu a vyhodnocování nemovitostí.

Co mě mrzí je, že stejně jako v jakémkoli oboru, i v realitách existují makléři, kteří se nechovají profesionálně - nekomunikují s klienty, nedodržují slíbené služby, jejich cílem je pouze podpis smlouvy a provize, což negativně ovlivňuje vnímání celé profese. Lidé mají pocit, že makléře nepotřebují v porovnání s hodnotou, kterou jim může nabídnout.

Volný čas trávím s rodinou, rybařím nebo chodím na procházky s Bonnie (Stafordširská bulteriérka). Také mám rád cestování a mimo to mám ještě jeden velký koníček, kterým se živím, a tím je profesionální DJing - www.djsimacek.cz.