SLUŽBY


"Od roku 2006 se specializuji na komplexní služby v oblasti realit."

200+ prodaných nemovitostí

Individuální přístup

Spolehlivost

PRODEJ A PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ


Zabývám se prodejem a pronájmem domů, bytů, pozemků, chat, chalup a komerčních a rezidenčních nemovitostí. Mám za sebou více než 400 zrealizovaných obchodních transakcí a přes 200 prodaných nemovitostí. Ke každému prodeji či pronájmu přistupuji individuálně a zajišťuji veškeré úkony s nimi spojené.

Na základě zkušeností, dat a znalosti trhu navrhnu optimální prodejní cenu Vaší nemovitosti.

Najdu nejlepší způsob, jak prezentovat Vaši nemovitost potenciálním kupcům.

Budu komunikovat s potenciálními zákazníky a vyřizovat veškerou administrativu.

Zajistím právní a finanční služby.

KOLIK STOJÍ MOJE SLUŽBY?

U prodeje nemovitosti platí provizi prodávající a tak je to správně. Prodávající je totiž objednavatelem služby, vybírá makléře a makléř jedná v jeho prospěch. Výše provize se odvíjí od prodejní strategie, marketingového rozpočtu, lokality a ceny nemovitosti. Většinou se pohybuje v rozmezí 3 - 5 % z kupní ceny nemovitosti. Výše provize při pronájmu nemovitosti je 1x měsíční nájemné a platí ji ve vetšině případů nájemce.

UZAVŘENÍ SMLOUVY

Při prodeji nemovitosti uzavírám Smlouvu o výhradním poskytování realitních služeb (tzv. Exkluzivní smlouvu), a to na 3 - 6 měsíců, vždy dle dohody s klientem. Mám tak záruku, že se mohu prodeji Vaší nemovitosti věnovat naplno a že do prodeje mohu investovat svůj čas a peníze. Ve smlouvě je jasně stanoven rozsah mých služeb a podmínky výplaty provize. Pokud byste se mnou nebyli spokojeni, nemusíte ve spolupráci nadále pokračovat. U pronájmu nemovitosti uzavírám Rezervační smlouvu.

ODHADY CEN NEMOVITOSTÍ


Zabývám se prodejem a pronájmem domů, bytů, pozemků, chat, chalup a komerčních a rezidenčních nemovitostí. Mám za sebou více než 400 zrealizovaných obchodních transakcí a přes 200 prodaných nemovitostí. Ke každému prodeji či pronájmu přistupuji individuálně a zajišťuji veškeré úkony s nimi spojené.

ZAJISTÍM ODHAD ZEJMÉNA PRO

Prodej a nákup nemovitosti

Hypotéční úvěry a refinancování

Pojištění

Daně z nemovitostí

Dědické řízení

PREZENTACE NEMOVITOSTÍ


Kvalita prezentace nemovitosti má na prodej zásadní vliv. Proto používám moderní způsoby prezentace, aby nemovitost vypadala jako nejlepší volba na trhu.

Virtuální prohlídka

Letecké záběry z dronu

Videoprohlídka

Virtuální staging

Profesionální fotografie

3D vizualizace

3D půdorys

Webová stránka nemovitosti

MARKETING A STRATEGIE


Zajišťuji maximální viditelnost nemovitosti pro potenciální kupce. Cílem je přilákat zájem, generovat potenciální zákazníky a nakonec dosáhnout prodeje nebo pronájmu nemovitosti.

Určení cílové skupiny

Návrh a vytvoření reklamních podkladů

Propagace

Placená reklama na sociálních sítích

Distribuce letáků

Inzerce v tisku

Inzerce na více než 60 realitních serverech

Webová stránka nemovitosti

I ZDE BUDE VAŠE NEMOVITOST

PRÁVNÍ SLUŽBY


Prodej či nákup nemovitosti je složitý proces s mnoha právními povinnostmi a dokumenty. Právní služby zajišťuji přes advokální kancelář MGD Legal - advokátky Mgr. Magdaleny Grznárové - zejména se jedná o přípravu nájemních a kupních smluv (včetně úschovy kupní ceny v advokátní úschově). Při celém procesu je kladen důraz na maximální bezpečnost, lidskost a spolehlivost.

Na fotce: Mgr. Magdalena Grznárová, advokátka

FINANČNÍ SLUŽBY


Zajišťuji veškeré finanční služby - všechny druhy hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření, ať už se jedná o nákup nebo rekonstrukci rezidenční nebo komerční nemovitosti. Veškeré finanční služby zajišťuji přes společnost Swiss Life Select, která patří mezi největší evropské společnosti v této oblasti - zahrnuje mimo jiné koncepty financování bydlení, ochrany příjmů, ochrany majetku a finančního zabezpečení.

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOV (PENB)


Před zahájením prodeje je nutné předložit Průkaz energetické náročnosti budovy. Pokud ho nemáte, rád Vám ho pomůžu získat. Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) slouží k informaci o energetické náročnosti provozu nemovitosti a je součástí energetického posudku. Energetický posudek (EP) je rozborem nemovitosti z hlediska hospodaření s energiemi, včetně předběžného návrhu stavebních opatření, jejich cenách a dopadu.

Pokud se rozhodnete například pro prodej domu přes realitní kancelář, máte podle zákona povinnost předložit Průkaz energetické náročnosti budovy - PENB (energetický štítek). Pokud ho nepředložíte, zprostředkovatel musí v inzerátu uvést nejhorší energetickou třídu, kterou je třída G. Tím je splněna povinnost zprostředkovatele, ale ne Vaše - hrozí Vám pokuta až do výše 100 000 Kč u fyzických osob a až 200 000 Kč u právnických osob.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Stačí zavolat nebo vyplnit formulář, ozvu se Vám ihned, jakmile to bude možné.

Typ zakázky*

Typ nemovitosti