PRODEJ APARTMÁNU 2+KK, 65 m2

Thajsko, Kos Samui, Lamai

2 900 000 Kč

Luxus, nekonečný výhled a vlastní rajský koutek na zemi - to vše můžete zažít v nádherném apartmánu v Emerald Bay View!

Nyní je ten správný čas, abyste si splnili sen o bydlení u moře. Kontaktujte mě a rezervujte si svou oázu v Emerald Bay View ještě dnes!

POPIS


Nabízím k prodeji partmán, který je součástí projektu Emerald Bay View. Jedná se o velmi zajímavý projekt vhodný jak pro investory, tak pro prázninové bydlení. Projekt bude dokončen v létě 2024. V objektu je možno zakoupit více apartmánů.

Každý apartmán má vybavenou koupelnu a kuchyň a kupující si může výstavbu personalizovat dle libosti. K dispozici je parkovací místo, společné prostory a zahrada. V objektu je kamerový systém (CCTV) a ochranka.

Velkou výhodou je, že apartmány jsou prodávány firmou, která je jako vlastník zapsána v pozemkovém listu. Apartmán je tedy možno ihned zakoupit a převést na firmu. K ceně apartmánu je nutné připočítat jednorázovou platbu do fondu oprav 800 Baht/m2 a správcovské poplatky 40 Baht za m2.

Uváděný typ apartmánu stojí jako samostatná jednotka. Skutečnou "peckou" je atraktivní lokalita v mírném kopci (na úpatí cesty na Overlap stone - pro znalé) velmi blízko pláži a centru.

Apartmány Emerald Bay View jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají luxusní bydlení na pobřeží.

PARAMETRY

1 ložnice, 1 koupelna

velikost apartmánu 65 m2

bazén typu plunge pool 14 m2

výhled na moře

terasa

personalizace

off plan projekt - ve výstavbě /dokončení v létě 2024

VYBAVENÍ

kuchyně s dřezem a digestoří

vybavené koupelny

klimatizace

CCTV, ochranka

vzrostlá zahrada, společné prostory

UKÁZKOVÝ APARTMÁN


LOKALITA APARTMÁNU


v dobře dostupném konci v jižní části Lamai

10 minut jízdy do centra Lamai

1 km od pláže (5 minut jízdy)

10 minut od supermarketu Tesco Lotus

5 minut k nejbližší samoobsluze

LOKALITA LAMAI


Lamai je populární lokalita na ostrově Koh Samui v Thajsku. Nachází se na jihovýchodním pobřeží ostrova a je známá svými krásnými plážemi, bohatým nočním životem a širokou nabídkou ubytování, restaurací a rekreačních aktivit pro návštěvníky. Celkově Lamai nabízí kombinaci relaxace, zábavy a možností prozkoumávání krás ostrova Koh Samui. Je to oblíbené místo pro turisty hledající pohodlí a zároveň možnost prozkoumat thajskou kulturu a krásu přírody.

PLÁŽE

Lamai Beach je hlavní pláž v této oblasti. Má bílý písek a klidnější atmosféru než sousední Chaweng Beach. Pláž je ideální pro opalování, plavání a vodní sporty.

GASTRONOMIE

V Lamai je mnoho restaurací, které nabízí tradiční thajskou kuchyni i mezinárodní pokrmy. Můžete zde ochutnat čerstvé mořské plody a další lahůdky.

NOČNÍ ŽIVOT

Lamai má živou noční scénu s bary, kluby a restauracemi. Můžete si zde užít thajského boxu nebo se zúčastnit večerního trhu.

REKREACE

Kromě relaxace na pláži můžete v Lamai vyzkoušet šnorchlování, potápění, windsurfing a další vodní sporty. Můžete také navštívit blízké chrámy, vodopády a další zajímavá místa.

KULTURA

I když je Lamai turistickým centrem, stále si zachovává některé tradiční thajské prvky. Můžete zde navštívit chrám Wat Lamai, kde můžete pozorovat místní náboženské obřady.

DOPRAVA

Lamai je snadno dostupná z hlavního města ostrova, Nathon, a z mezinárodního letiště Samui, které se nachází na severovýchodním konci ostrova.

EKONOMICKÉ INFORMACE


Extrémně vysoká pronajímatelnost díky lokalitě, výhledu na moře a dostupnosti v mírném kopci

1 ložnice: 2 500 - 4 500 Bath/noc

Dlouhodobý nájem: 20 000 - 45 000 Baht /měsíc

2 ložnice: 3 500 - 6 500 Bath/noc

Dlouhodobý nájem: 30 000 - 55 000 Baht/měsíc

Návratnost 5 - 6 let

Voda z vlastní studny

Nízké komunální a správcovské poplatky (40 Bath za m2)

Fond oprav 800 Bath za m2 jednorázově

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ?


Stačí zavolat nebo vyplnit formulář, ozvu se Vám ihned, jakmile to bude možné.

+420 774 502 652
gazo@dumrealit.cz