REALITNÍ MAKLÉŘ PRAHA A OKOLÍ


"Hledáte pro svou nemovitost v Praze nového majitele či nájemníka? Rád bych Vám nabídl své služby jako zkušený realitní makléř specializující se na Prahu a okolí. Ať už jste majitelem bytu v historickém centru, rodinného domu na předměstí nebo investičního objektu, jsem připraven Vám nabídnout profesionální služby a pomoci Vám najít ideálního nájemníka nebo nového majitele."

PROČ SE MNOU SPOLUPRACOVAT

17 LET ZKUŠENOSTÍ

Mám 17 let zkušeností s realitní trhem v Praze. Rozumím místním trendům, znám nejlepší čtvrti a vím, jak najít nájemníky a potenciální kupce.

PRAHA - 90 % ZAKÁZEK

Během 17 let jsem v Praze zprostředkoval 90 % všech svých prodejů a pronájmů.

DOBRÁ POVĚST

Jsem závislý na úspěchu každého jednotlivého obchodu. Pokud by se obchod nepodařil, přímo by to ovlivnilo moji reputaci a obchod. Proto je pro mě spokojenost klienta na prvním místě.

SÍŤ KONTAKTŮ

Mezi majiteli nemovitostí, investory a dalšími profesionály v oblasti realit, jsem si vybudoval rozsáhlou síť kontaktů, což mi umožňuje najít pro Vás ty nejlepší možnosti.

TRANSPARENTNOST A DŮVĚRYHODNOST

Je pro mě klíčové budovat vztahy založené na důvěře a úctě s každým klientem. Pracuji otevřeně a upřímně a vždy Vás budu informovat o všech krocích procesu prodeje nebo pronájmu Vaší nemovitosti. Chápu, že prodej nebo nákup nemovitosti je velké rozhodnutí a chci, abyste jej mohli udělat s plnou důvěrou.

INVESTICE DO PRODEJE 60.000 KČ

Pro rychlý prodej za co nejlepší cenu investuji průměrně 60 000 Kč do prodeje každé nemovitosti. Tyto prostředky jsou využity na profesionalitu a kvalitu - od vytvoření atraktivních fotografií, videí a virtuálních prohlídek přes cílenou marketingovou kampaň až po právní asistenci během celého procesu. S touto investicí do prodeje Vaší nemovitosti Vám poskytnu nadstandardní služby a profesionální přístup, který zaručí, že Vaše nemovitost zaujme správné kupce.

UŠETŘÍM VÁM ČAS A STRES

Svým klientům nabízím kompletní balíček služeb, který pokrývá vše od ohodnocení nemovitosti, přes cílený marketing a organizaci prohlídek, až po odbornou asistenci při uzavírání smluv. Mým cílem je zajistit, aby byl celý proces co nejpohodlnější a nejefektivnější pro vás. Takže ať už jste zkušený investor nebo prodáváte či kupujete nemovitost poprvé, můžete se na mě spolehnout, že s mou pomocí bude celý proces hladký a bezstarostný.

Člen Realitní komory ČR

17 let zkušeností

200+ prodaných nemovitostí v Praze

PROČ SE MNOU SPOLUPRACOVAT?

Certifikovaný makléř

Individuální přístup

Dostupnost 24/7

Spolupráce s týmem odborníků

Kvalitní prezentace nemovitostí

Úspěšná prodejní strategie

JAK PREZENTUJI VAŠE NEMOVITOSTI

REFERENCE

"Mám historii úspěšného zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí v Praze a okolí. Spokojení klienti jsou mojí nejlepší vizitkou."

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Stačí zavolat nebo vyplnit formulář, ozvu se Vám ihned, jakmile to bude možné.

+420 774 502 652
gazo@dumrealit.cz

Typ nemovitosti

Typ zakázky